همکاران تجاری

مفتخریم که مراکز و موسسات موثری همراه ما هستند

مدرسه گفت‌وگو همواره آمادگی همکاری با مراکز ملی و بین‌المللی را در زمینه خدمات تربیتی دارد. 

فراگیران ما
0
نفر/ساعت خدمات تربیتی
0
تعداد دوره‌های برگزار شده
0
موسسات همراه ما
0

مدرسه گفت‌وگو طی رایزنی که توسط دانشگاه فرهنگیان صورت گرفت مسئولیت ارائه تعدادی برنامه آموزشی و تربیتی در حوزه مهارت‌های معلمی را برعهده گرفته‌است. این برنامه‌ها که در قالب رویدادهای وبیناری برگزار شده‌اند بر اضطراب معلم و مدیریت اضطراب دانش‌آموز متمرکز بوده‌اند. 

انجمن علمی علوم تربیتی دانشگاه تهران به عنوان همکار مدرسه گفت‌وگو در ارزیابی، اعتبارسنجی و ارائه گواهی برخی رویدادها و برنامه‌ها از جمله وبینارها در زمینه اندیشه‌ورزی کودک فعالیت داشته‌است. مدرسه گفت‌وگو با هدف توسعه رویکردها و بینش‌های علمی به عرصه تعلیم و تربیت با انجمن‌های علمی همکاری می‌کند.

مدرسه گفت‌وگو به عنوان یک موسسه تربیتی با نقشی کلیدی در اقلیم تعلیم و تربیت ایران به سفارش شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس بر روی پروژه ارزیابی، استخراج منابع و تحلیل داده‌های جهانی در زمینه آموزش سوادمالی کودک و نوجوان فعالیت می‌کند و نتایج آن در قالب برنامه های درسی ملی و خصوصی استفاده خواهد شد.

موسسه خیریه کارساز با هدف اینکه بتواند در فقرزدایی فرهنگی گام‌هایی موثر بردارد با مدرسه گفت‌وگو در زمینه آموزش و ارائه خدمات آموزشی تخصصی به معلمان و مربیان مناطق محروم کشور یا معلمان محرومان همکاری داشته‌است. مدرسه گفت‌وگو در این همکاری به بیش از ۳۰۰ مربی کودک خدمات آموزشی ارائه داد. 

مدرسه گفت‌وگو در همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه مدیریت و اجرای برنامه‌هایی در حوزه نشر کتاب کودک، آموزش هنری کودکان و همچنین ارزیابی و اعتبارسنجی کیفیت آموزشی معلمان و مربیان هنری همکاری داشته‌است. یکی از مجوزهای موسسه مادر مدرسه گفت‌وگو از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت شده‌است. 

مدرسه گفت‌وگو به عنوان طراح و مجری برنامه آموزشی و تربیتی «پژوهش‌های گروهی کودکان و نوجوانان» در سال ۱۳۹۸ با همکاری دانشکده ریاضیات و آمار دانشگاه تربیت مدرس تهران به ارزیابی، اعتباریابی و مشاوره پژوهش‌های کمی و آماری کودکان و نوجوانان در دوره هفتم همایش جوانه‌های اندیشه پرداخت. 

مدرسه گفت‌وگو در همکاری با حوزه هنری انقلاب اسلامی مسئولیت علمی جشنواره ملی نقالی و شاهنامه‌خوانی را برعهده گرفته‌است. این جشنواره با هدف شناسایی استعدادهای حوزه نقالی و شاهنامه‌خوانی و هنرهای آیینی برگزار شده‌است. در این جشنواره بیش از ۷۰۰ اثر مورد ارزیابی قرار گرفتند. 

مدرسه گفت‌وگو در زمینه ارائه خدمات به کارکنان دانشگاه شاهد با این مرکز آموزشی همکاری داشته‌است. علاوه بر اینکه مدرسه گفت‌وگو به عنوان عضوی از زیست‌بوم فناوری کشور و به عنوان موسسه‌ای خلاق با دانشگاه شاهد همکاری کرده و می‌نماید. مدرسه گفت‌وگو با هدف توسعه دانش تخصصی تربیت با مراکز آموزشی همکاری می‌کند.

پایگاه علمی سیویلیکا به عنوان یک دایره المعارف تخصصی برای کلیه رشته‌های علوم با هدف ترویج برنامه «پژوهش‌های گروهی کودکان و نوجوانان» که توسط مدرسه گفت‌وگو طراحی و اجرا شده‌است مقالات و آثار این برنامه‌ درسی و آموزشی را منتشر کرده‌است. این مقالات در وبسایت سیویلیکا قابل بازیابی هستند.